وکیل ثبت شرکت ها در این مقاله برآنست تا در مورد زمان ثبت شرکت در کرج مطالبی را به متقاضیان محترم ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای ای با مشاوران و کارشناسان وکیل ثبت شرکت ها در ارتباط باشید.

اولین کاری که برای تشکیل یک شرکت باید صورت گیرد گزینش اعضا شرکت می باشد. بنابراین اولین اقدام جهت ثبت شرکت در کرج این است که اعضاء شرکت باید انتخاب شوند و اجتماع اعضا صورت پذیرد که پس از ثبت ﺷﺮﮐﺖ و مشخص شدن سهامداران و اعضا با ارایه ﮐﭙﯽ مدارک هویتی ﻣﻮﺳﺴﯿﻦ، در دﻓﺘﺮ اداره ﺛﺒﺖ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ انجام می شود. با در نظر گرفتن این مطلب که مهیا کردن مدارک لازم ، مراجعه به اداره ثبت و انتشار آگهی ثبت چقدر طول بکشد زمان ثبت شرکت در کرج متغیر می باشد. مهیا کردن مدارک به توانایی و سرعت عمل درخواست کننده بستگی دارد.

زمان ثبت شرکت در کرج

برای وارد شدن به مرحله بعد از ثبت شرکت در کرج باید موضوع کاری را مشخص نمائید.این مرحله دارای اهمیت زیادی است چراکه دانستن این مطلب که چه موضوعی برای ثبت شرکت شما مناسب است میتواند در کارکرد و پیشبرد اهداف شما تاثیر گذار باشد. برای مثال کسی که بواسطه ی تشکیل شرکت میخواهد از تسهیلات بانکی استفاده کند اگرکه شرکت با مسئولیت محدود ثبت نماید نمیتواند وام اخذ نماید یا نمی توانند در مناقصات دولتی حضور پیدا کنند.چنانچه از مشاوره صحیح برخوردار شوید در طی 3 روز این مرحله را انجام خواهید داد.

قراردادی جهت ثبت شرکت تنظیم شده و باید مدارک اعم از کپی مدارک شناسایی امضا شوند که زمان طی این مرحله از ثبت شرکت ۲ روز خواهد بود.پس از آن اطلاعات شرکت در سامانه ثبت شرکت ها ثبت می شود وباید اوراق ثبتی مثل اساسنامه ثبت شرکت، اظهارنامه ثبت شرکت، شرکت نامه ثبت شرکت و صورتجلسات ثبت شرکت آماده شود که ۲ روز جهت انجام این مرحله مورد نیاز است.

پس از اینکه ثبت سامانه ای شرکت انجام شد باید 5 نام به ترتیب اولویت پیشنهاد شود که تا تایید یکی از آنها در صورت نداشتن مشکل 3 روز طول خواهد کشید تا کارشناس مربوطه یکی از این نامها را تایید نماید.در طول مدت انجام این مرحله اعضا می توانند از پلیس+10 تاییدیه نداشتن سابقه کیفری دریافت نمایند.پشت سر گذاشتن این مرحله 7 روز طول خواهد کشید .

متقاضیان می توانند زمانیکه مشغول به اخذ گواهی عدم سو پیشینه می باشند در همان مدت زمانی مبلغ 35درصد از سرمایه نقدی شرکت را به حساب شرکت در حال تاسیس تادیه نمائید و گواهی آن را دریافت و ارائه نمائید.

سپس باید اوراق ثبتی را امضا نمایند که 3 روز طول می کشد.و 3 روز نیز زمان مورد نیاز است تا مدارک لازم برای ثبت شرکت را به اداره ثبت شرکت ارسال نمائید.

در صورت کامل بودن و نداشتن نقص در مدارک 17 روز جهت چاپ روزنامه رسمی زمان مورد نیاز است.

سپس چاپ آگهی ثبت صورت می گیرد که 4 روز کاری طول می کشد.چنانچه اطلاعات شما در مورد موضوع شرکت و مراحل انجام آن کامل باشد و ایراد و مشکلی پیش نیاید و 44 روز کاری طول می کشد تا شرکت به ثبت برسد.

گاهی ممکن است سایت اداره ثبت شرکتها قطع باشد و قوانین ثبت شرکتها دچار تغییر شود.و همچنین اطلاعات و آگاهی اشخاص در روند ثبت شرکت کافی نباشد که تحت این شرایط ثبت شرکت 65 تا 80 روز طول می کشد.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سرعت و دقت بالا
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه وکیل ثبت شرکتها در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد حق طلب

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه وکیل ثبت شرکتها بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • پیمان وکیلی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، وکیل ثبت شرکتها هست.