هزینه ثبت شرکتها در کرج با در نظر گرفتن این مساله که کدام نوع از شرکت را به ثبت می رسانیم متفاوت می باشد و دارای مواردی می باشند که در هزینه نهایی ثبت شرکت تاثیرگذار می باشد. ثبت انواع شرکتها دارای تعرفه های مختص به خود می باشد به موجب همین امر وکیل ثبت شرکت ها در این مقاله برآنست تا در مورد هزینه ثبت شرکت در کرج مطالبی را ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه های ثبت شرکت در کرج

1.هزینه تعیین نام شرکت در کرج

برای انتخاب نام شرکت مبلغ 40000 ریال هزینه خواهد شد.این مبلغ را باید دراداره ثبت شرکتهای تهران بعد از اینکه آگهی صادر شد و مدارک به متقاضی تحویل داده شد پرداخت کرد.در دیگر واحدهای ثبتی زمان تحویل مدارک باید حضورا به اداره ثبت شرکتها مراجعه کرد و مبلغ تعیین شده را به حساب سیبای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره ی171329011009  در بانک ملی واریز کرده و فیش آن نیز به همراه مدارک ارسال شود.

2.هزینه پستی ثبت شرکت در کرج

مدارک را باید بعد از تعیین نام صرفا از طریق گیشه های پستی در هر شهر ارسال نمود.هزینه ی ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در تهران ملبغ 200000 ريال است که اگر تعداد برگه ها از ده برگ بیشتر باشد در ازای هر برگ اضافه باید مبلغ 7000 ریال پرداخت شود.

3.هزینه حق الثبت در کرج

به باطل کردن فیش سرمایه حق الثبت گفته می شود که در سرمایه های مختلف متغیر است،این هزینه ها از حداقل سرمایه 1.000.000 ریال تا 1.000.000.000 ریال به شکل تصاعدی متغیر می باشد و چنانچه بیشتر از این مبلغ باشد ثابت می شود.
با توجه به تعرفه ثبت شرکتها این هزینه محاسبه می شود .

4.هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی

برای ثبت یک شرکت باید در دو مرحلهه روزنامه شود. نخست روزنامه محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکتها تادیه خواهد شد و دومی روزنامه رسمی کل کشور که از طریق اینترنت مبادرت به پرداخت هزینه می شود.

حق الدرج با در نظر گرفتن تعداد خطوطی که در آگهی تاسیس وجود دارد محاسبه می شود. اگرکه موضوع شرکت بیشتر باشد و تعداد اعضاء نیز زیاد باشد موجب افزایش حق الدرج خواهد شد.

5.هزینه پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده

6.هزینه روزنامه رسمی کل کشور

بعد از پرداخت هزینه های ذکر شده باید هزینه روزنامه رسمی شرکت پرداخت شود . جهت تادیه مبلغ این مرحله باید به سامانه روزنامه رسمی به آدرس http://www.rrk.ir/  مراجعه کرده و از این طریق اقدام نمود.ابتدا باید وارد سایت شده و ثبت نام نمود.
با توجه به میزان موضوع و تعداد اعضاء شرکت نحوه محاسبه روزنامه رسمی صورت می گیرد و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می شود و قادر خواهید بود در همان سایت به شکل آنلاین هزینه را تادیه نمائید.

7.هزینه پلمپ دفاتر تجاری

یک ماه زمان در نظر گرفته شده تا هزینه پلمپ دفاتر تجاری پرداخت شود و نسبت به دریافت آن اقدام شود. 
برای تعیین هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی باید این مورد را در نظر گرفت که دفاتر 50 یا 100 برگی باشند که در واحدهای ثبتی مختلف دارای تفاوت می باشد.
دفاتر تجاری مشتمل بر دفتر کل و روزنامه می باشند مسئولیت پلمپ آن ها با اداره ثبت شرکتها می باشد. و ملاک دارایی هنگام محاسبه ی مالیات بر درآمد این دفاتر می باشند.

8.هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی

جهت تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی لازم است نخست 2 در 1000 سرمایه شرکت به اداره امور مالیاتی و دارایی مربوطه تادیه شود و پس از آن مبالغ تشکیل پرونده و دریافت کد اقتصادی پرداخت شود.

وکیل ثبت شرکت ها آماده ارائه خدمات ثبتی به متقاضیان محترم می باشد.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سرعت و دقت بالا
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه وکیل ثبت شرکتها در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد حق طلب

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه وکیل ثبت شرکتها بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • پیمان وکیلی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، وکیل ثبت شرکتها هست.